Dova Aircraft

Inspirovaná vizí, využívaje získaných znalostí

O společnosti

Inspirovaná vizí, využívaje získaných znalostí a zkušeností svého zakladatele a výkonného ředitele Jiřího Vahalíka – společnost Dova Aircraft po více než 15 let vyvíjí a vyrábí bezpečná, spolehlivá a vysoce kvalitní ultralehká letadla a jejich komponenty.


V DOVA Aircraft neplatí heslo „Náš zákazník – náš pán”. Naši zákazníci se rovnou stávají součástí široké DOVA Aircraft rodiny. Věříme, že koupit si letadlo s naší značkou neznamená pouze udělat si radost atraktivním sportovním letounem, ale také vsadit na léty prověřenou kvalitu.

Už více než 15 let pro vás vyrábíme prvotřídní bezpečná a spolehlivá ultralehká letadla a jejich komponenty. Používáme osvědčené konstrukční postupy a moderní technologie. Pečlivě řídíme výrobní proces, testujeme a monitorujeme elektroniku, výkon i odolnost každého letounu i jeho jednotlivé části.

Flexibilně reagujeme na inovativní technologie a díky našim zkušenostem dokážeme zkonstruovat drak letounu stejně jako jednotlivé náhradní komponenty. Posouváme se v tomto průmyslu neustále dále a plníme tak naši společnou vizi.

Staňte se součastí Dova Aircraft rodiny

Chcete se dozvědět více o naší práci?

Kontaktuje nás